Member Login
South-eastern South Africa and Lesotho
Toggle navigation
Home
District Directory
About Us
About District 9370
About RI
Past DGs
Contact Us
D9370 Secretary
D9370 Web Admin
ClubRunner
Clubs
Grahamstown Sunset
Kenton on Sea
Zimbali
Kloof
PR
PR News
Family Health Days
Rotary Brand Centre
Foundation
TRF Regional Team
Financial Overview of TRF Funding
Giving
Grants
Youth
RYLA
Youth Exchange Programmes
Youth Programmes Association
Youth Exchange Certification
Youth Programmes
Earlyact
Interact
Rotaract
Council on Legislation
Membership
Membership
Extension
ARCoM
DG's Newsletters
Polio
DisCon 2024
District Organization Chart with Photos
Switch to List View
<< Previous Year
Current Year: 2020-2021
Next Year >>
District Governor
Maud Boikanyo
District Governor
Maloti-Maseru
District Executives
Maddy Webber
District Governor Elect
Grahamstown Sunset
Tony Swift
District Treasurer
Kenton on Sea
Hilary Augustus
District Secretary
Durban North
Jaco Stander
Immediate Past DG
Klerksdorp
Gavin Jepson
District Governor Nominee
Hibiscus Coast-MU
District Officers and Directors
Maud Boikanyo
District Council
Maloti-Maseru
Tony Swift
District Finance
Kenton on Sea
Wally Jacobs
District Foundation
Orkney
Gavin Jepson
Membership & Extension
Hibiscus Coast-MU
Bruce Steele-Gray
District Training
Kenton on Sea
Pippa Steele-Gray
District Public Image
Kenton on Sea
Natty Moodley
Strategic Planning
Chatsworth-High Noon
Jaco Stander
Youth Services
Klerksdorp
Kevin Dersley
District International Chair
Port Elizabeth West
Gussie Augustus
District Regalia
Durban North
Greg Cryer
RFHD
E-Club of South Africa One
Gail Makenete
District Conference
Maloti-Maseru
Pippa Steele-Gray
Club Bulletins
Kenton on Sea
Ash Maharaj
District Friendship Exchange
Durban Morningside
Maddy Webber
District Convention Promotion
Grahamstown Sunset
Gianna Doubell
Vocation Training Teams
Algoa Bay
Alan Reynolds
Interact
Uitenhage South
Alethea Duncan-Brown
Rotary Peace Fellowships E
Umhlanga
Geoff Antrobus
Rotary Peace Fellowships W
Grahamstown
Assistant/Area Governors
Nuno Calvet
Group B
Klerksdorp
Doreen Cloete
Group C
Flamingo-Welkom
Robert Gibson
Group D
Kimberley South
Limpho Lekena-Okoro
Group F
Ficksburg
Jacques Venter
Group G
Aliwal North
Gideon van der Merwe
Group H
Mtunzini
Bertie Van Niekerk
Group I
Umhlanga
Chandré Pretorius
Group A
Potchefstroom-Mooi
Sarita Sirohi
Group J
Durban Clairwood Park
Bev Garner
Group L
Dundee
Marlene Larter
Group M
Pietermaritzburg Azalea
Mike Peter
Group N
Kenton on Sea
Antoine Maasdorp
Group O
Algoa Bay
Clive Hassell
Group P
Uitenhage South
Rino Nepgen
Group Q
East London
Pam Way
Group R
East London
Gavin Schaefer
Group S
Queenstown
Anne Thompson
Group T
Hibiscus Coast-MU
Eugene Moodley
Group U
Chatsworth
Vani Govender
Group V
Chatsworth